نارسیس رایانه

ادامه پشتیبانی Xbox 360 توسط مایکروسافت تا ۲۰۱۶

روز گذشته با خبر شدیم قرار است ایکس باکس وان روز اول آذر به بازار ارائه شود و بالاخره زمان صبر دوستداران آن به سر خواهد آمد. اما دارندگان ایکس باکس ۳۶۰ هم زیاد ناراحت نباشند. زیرا به نظر می رسد مایکروسافت هنوز کمر به قتل کنسول بازی آنها نبسته است و حداقل به پشتیبانی آن ادامه خواهد داد.

یوسف مهدی مسئول ارشد بازاریابی ایکس باکس، در همایش فناوری جهانی سیتی در خصوص ایکس باکس ۳۶۰ اشاره کرد که مایکروسافت بیش از هر زمان دیگری بازی فروخته است و اشتراک های ایکس باکس لایو رو به رشد هستند. وی حتی این کنسول بازی را در آخرین سالهای عمر خود، «فوق العاده سود آور» خواند.

و درباره اینکه مایکروسافت چه زمانی با ایکس باکس ۳۶۰ خداحافظی می کند، مهدی گفت که آنها هنوز ۱۰۰ بازی جدید برای این کنسول ۸ ساله عرضه خواهند کرد. با توجه به اینکه مایکروسافت قصد دارد با بازی های چند پلتفرمی حسابی کاربرانش را برای خرید ایکس باکس وان ترغیب کند، انتظار می رود که بسیاری از عناوین بازی که برای Xbox One عرضه می شوند، نسخه ای هم برای ۳۶۰ داشته باشند.

او عنوان کرد که «اگر شما به دنبال خرید ۳۶۰ هستید، بهتر است بدانید که این پلتفرم ۷ تا ۸ سال عمر دارد و تا سه سال آینده هم به زندگی خود ادامه می دهد. این محصول اکنون فوق العاده سودآور است.»

منبع

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +