نارسیس رایانه

Ryse : son of rome پر جزییات ترین شخصیت ها را در تاریخ بازی ها دارد

این طور که پیداست تعریف های بسیار شدید مایکروسافت از Ryse : son of rome بی دلیل نبوده و باید این بازی را یکی از قوی ترین عناوین انحصاری xbox one نامید. چرا که استدیوی Crytek که سازنده بازی Ryse : son of rome می باشد، به تازگی حسابی از بازی خود تعریف کرده، به گونه ای که بر طبق اعلام این استدیو، Ryse دارای پر جزییات ترین شخصیت اصلی می باشد که تاکنون در یک بازی ویدیویی دیده اید و همه این ها به لطف قدرت موتور CryEngine خواهد بود.

Yannick Boucher از استدیوی کرایتک، در مصاحبه اخیر خود با سایت Crydev.net توضیحات جالبی را در مورد گرافیک و مبارزات Ryse : son of rome داده است و در این مورد می گوید :

به لطف استفاده از نسخه جدید موتور CRYENGINE و همچنین به وسیله هنرمندان و کدگذاران فوق العاده با استعدادمان، ما در حال کنار زدن قابلیت های گرافیکی Xbox One و هر آن چه که تاکنون دیده شده، می باشیم. شخصیت اصلی ما که با نام ماریوس تیتوس شناخته می شود، احتمالا پرجزییات ترین شخصیت اصلی در میان تمامی بازی های تاریخ می باشد و دارای برخی از پیشرفته ترین انیمیشن های صورتی که تاکنون در بازی های ویدیویی دیده شده می باشد. محیط هایی که ما در بازی داریم، پر زرق برق هستند. ما مکانیک های رزمی واقعا خوبی را همراه با اعدام های سینمایی منحصر به فرد داریم که باعث می شود که شما احساس کنید که بخشی از مبارزات می باشید و به مبارزات متصل هستید. همه این موارد در کنار یک داستان پیچیده و جذاب که در مورد انتقام می باشد، ترکیب شده است و همچنین شامل برخی از فراموش نشدنی ترین شخصیت های تاریخی می باشد.

Ryse : son of rome همزمان با عرضه xbox one که در ماه نوامبر می باشد، خواهد آمد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
  1. علی 2010 گفت:

    از تریلراش کاملا مشخصه رو شخصیت اصلی بازی خیلی کار کردن