نارسیس رایانه

Gta v رسما لیک شد !

Grand Theft Auto V درست ۴ روز قبل از عرضه رسمی خود در سایتهای تورنت لیک شد.فعلا نسخه X360 آن لیک شده است.

البته خبر این که بازی در دست هکران قرار دارد پیش از این منتشر شده بود اما حال این بازی کاملا آماده دانلود است که مطمئنا خبر بدی برای R* است.

دقایقی پیش خبر لیک شدن عنوان GTA V رسما منتشر شد که یقینا اقدامات شرکت *R به منظور جلوگیری از این امر به زودی آغاز می گردد.

لحظاتی پیش،خبری تاسف بار برای شرکت نامدار Rockstar و البته خبری خوشحال کننده برای گیمرها در سطح فضای مجازی توانست،بمب خبری امروز را مطرح کند که درواقع آن خبر چیزی نبود جزء آنکه یکی از موردانتظارترین و برترین عناوین سال ۲۰۱۳ میلادی که تنها سه روز تا انتشارش باقی مانده،لیک شد و شادی طیف کثیری از بازیکنندگان را به همراه داشت.

همانطور که اطلاع دارید،ظرف یک الی دو روز گذشته بارها و بارها تریلرهای متعدد از گیم پلی عنوان GTA V منتشر شده که یکی پس از دیگری ویژگی های خارق العاده ی موجود در این عنوان “جهان باز” را آشکار می کرد،اما حال به تازگی با صراحت تمام اعلام شده است که نسخه ی Xbox 360 این عنوان رسما لیک شد که درواقع این اقدام از جانب کاربران شبکه ی اجتماعی “اینستاگرام” با نام Jsticks11 و… صورت گرفته و آنان توانستند از نسخه ی اصلی بازی که در اختیار خرده فروش گذاشته شده،نسخه ای رسمی تهیه و آن را وارد بازار کنند.
عنوان GTA V رسما در تاریخ ۱۷سپتامبر سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه می گردد.

منبع

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +