نارسیس رایانه

Battlefield 4 با رزولوشن ۱۰۸۰p

EA سرانجام در یک اطلاعیه ی رسمی اعلام کرد که طرفداران Battlefield 4 ، این بازی را بر روی کنسول های نسل بعدی یعنی PS4 و Xbox One در رزولوشن ۱۰۸۰p تجربه خواهند کرد. البته ایk ناشر اطلاعات بیشتری هم از مزایای نسخه های نسل بعدی Battlefield 4 را اعلام کرده است که می توانید در ادامه مشاهده فرمایید.Rajat Taneja مدیر بخش فناوری EA در نشستی که EA به تازگی با سرمایه گذاران خود داشته و محوریت این جلسه هم در مورد ps4 بوده اعلام کرده است :
کنسول های نسل بعد بین ۸ تا ده برابر قوی تر از نسل قبلی می باشند و به همین علت ما دیگر لازم نیست که بازی های خودمان را بر روی کنسول ها محدود کنیم. در حال حاضر بازی های ما بر روی کنسول های نسل جدید در رزولوشن ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم در ثانیه اجرا می شود.

Click this bar to view the original image of 640x373px.

علاوه بر این Rajat Taneja همچنین تایید کرده است که نسخه های نسل بعدی Battlefield 4 دارای پشتیبانی از سرورهای ۶۴ بازیکن و حالت فرمانده خواهد بود و سطح گرافیکی بازی هم به قدری بالا می باشد که هرگز بیش از این چنین گرافیکی را مشاهده نکرده ایم.البته Battlefield 4 بر روی کنسول های PS3 و Xbox 360 در رزولوشن ۷۲۰p و ۳۰ فریم در ثانیه اجرا خواهد شد.Battlefield 4 در تاریخ ۲۹ اکتبر در آمریکای شمالی و همچنین ۱ نوامبر در اروپا برای پلتفرم های PC, PS3 و Xbox 360 عرضه می شود. نسخه های Xbox One و PS4 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارند.
منبع

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +