نارسیس رایانه

اطلاعات جدیدی از Battlefield 4

استدیوی سوئدی DICE که در حال حاضر مشغول ساخت Battlefield 4 برای کنسول های نسل بعدی و فعلی می باشد به تازگی ذر یک جلسه پرسش و پاسخ اطلاعات جالبی را از مبارزات بازی به وسیله وسایل نقلیه و گیم پلی بازی در زیر آب منتشر کرده است که می توانید این اطلاعات را در ادامه مشاهده فرمایید.

به گفته ی این استدیو وسایل نقلیه جدیدی که در بازی حضور دارند و از نوع چینی اش می باشد عبارتند از Type 99 MBT, ZFB-05 Armored Car, Z-9 Haitun Transport Heli, Z-10W Attack Heli و DV15 Interceptor Attack Boat .
نقش حملات آبی نیز این بار به لطف اضافه شدن قایق ها به این عنوان شوتر اول شخص بسیار بزرگ تر و پر رنگ تر از قبل شده است و شما می توانید قایق هایی مثل US’s RCB-90 و جت اسکی را در بازی هدایت کنید و قابلیت شیرجه زدن در زیر آب را هم دارا خواهید بود و همچنین می توانید برای فرار از دست دشمنان با حداکثر سرعت شنا کنید.
هنگامی که در آب هستید نیز می توانید از برخی از سلاح ها و گجت ها استفاده کنید.
همچنین یک تصویراز هلکوپتر چینی Z-10W Attack Heli هم منتشر شده که می توانید آن را در زیر مشاهده فرمایید :

Click this bar to view the original image of 832x468px.

Battlefield 4 که در سبک اول شخص شوتر می باشد در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ آبان ۱۳۹۲ ) برای پلتفرم های X360-PS3-PC منتشر خواهد شد. در این بازی شما در نقش یک فرمانده با نام Recker قرار خواهید گرفت که وظیفه دارد همراه با تیمش ، اعضای پرنفوذ آمریکایی را که در شانگهای به گروگان گرفته شده اند را پیدا کرده و آن ها را به وطن بازگرداند که در این راه با اتفاقات غیر قابل پیش بینی روبرو می شوند و این باعث می شود که به دیگر نقاط جهان نیز از جمله کشور آذربایجان بروند.
البته لازم به ذکر است که نسخه های Xbox One و PS4 هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارند.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +