نارسیس رایانه

باندل PS4 و PS Vita با قیمت ۵۰۰ دلار شایعه است

بنا به ویدئویی منتشر شده، به احتمال زیاد شرکت سونی باندلی را منتشر خواهد کرد که دارای هر دو کنسول PS4 و PS Vita خواهد بود تا بتوانید در کنار هم از کنسول خانگی و هم از کنسول دستی سونی لذت ببرید.

Click this bar to view the original image of 668x191px.

با توجه به ویدئویی عجیب و غیر رسمی که در وب سایت یوتوب منتشر شده است، سال بعد باندلی از سوی سونی منتشر خواهد که شامل کنسول خانگی PS4 و کنسول دستی PS Vita خواهد بود و قیمت آن هم ۴۹۹٫۹۹ دلار می باشد.هنوز SONY هیچ واکنشی نسبت به این شایعه ی جالب توجه نشان نداده است اما به گفته ی Electronic Giant، این باندل منتشر خواهد شد تا بتوانید از هر دوی این کنسول ها در کنار هم استفاده کنید. همچنین می دانید که کنسول PS Vita کنترلر دوم PS4 محسوب می شود و این می تواند قدرت و جذابیت بازی هایی را که از این تطبیق استفاده کرده اند را، بیشتر کند. به علاوه این سایت گزارش داده که ویتا فقط کنترلر دوم PS4 نیست و قابلیت های بیشتری بر روی این کنسول خواهد داشت.

چند روز پیش هم شرکت سونی از فروش و محبوبیت نا امید کننده ی PS Vita خبر داده بود و عملکرد این کنسول را نا مناسب توصیف کرده بود و ممکن است عرضه ی این کنسول با قیمت ۱۰۰ دلار در کنار PS4 که ارزشی معادل ۴۰۰ دلار را دارد، تا حدودی PS Vita را از عملکرد غیر قابل قبول دور تر کند.اگر این باندل حقیقت داشته باشد، به احتمال زیاد تا پایان ماه جاری و در مراسم gamescom 2013 در شهر کلن آلمان از سوی سونی تایید خواهد شد.گفتنی است کنسول نسل هشتمی PlayStation 4 تا تعطیلات کریسمس پیش رو با قیمت ۳۹۹٫۹۹ دلار منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +