نارسیس رایانه

آیا Xbox One از بازی های xbox 360 پشتیبانی میکند؟

سونی قبلا اعلام کرده بود که PlayStation 4 می تواند از بازی های ps3 پشتیبانی کند وعده ی بسیاری از طرفداران مایکروسافت هم علاقه دارند که در xbox one هم بتوانند چنین ویژگی را ببینند که هنوز مایکروسافت چنین خبری را تایید نکرده است. ولی حال با توجه به اعلام یکی از فروشندگان ارشد Xbox One ، کنسول نسل بعدی مایکروسافت هم می تواند بازی های نسل فعلی اجرا را کند.این فروشنده که نخواسته نامش فاش شود در گفتگویی با سایت DailyGame اعلام کرده است :
من می دانم که تعدادی از بخش هایی که مایکروسافت در E3 ارایه کرد با انتقادات بسیار شدیدی مواجه شد. ولی فکر می کنم که همه چیز مثل سنگ نشده بود. من شنیده ایم که سازگاری xbox one با نسل قبل هنور هم حرفش وجود دارد و ممکن است که اتفاق بیفتد. پس پاسخ به این سوال در حال حاضر نه نمی باشد. آن ها ( مایکروسافت ) واقعا در حال گوش دادن به بازخوردها هستند که سازگاری Xbox One با نسل قبلی را نیز شامل حال خود می کند.

Click this bar to view the original image of 669x190px.

با توجه به این که PlayStation 4 با استفاده از قابلیت Gaikai می تواند از بازی های PS3 استفاده کند ، آیا Xbox One وجود چنین قابلیتی را حس نمی کند ؟ و مایکروسافت می تواند برای این که xbox one بتواند از بازی های نسل قبل پشتیبانی کند بر روی وِیژگی Cloud حساب باز کند.

اشتراک گذاری در FaceBook اشتراک گذاری در Twitter google +
 1. alireza گفت:

  نه برای چی؟
  چون اصلا تراشه هاشون به هم نمی خوره

 2. mehrdad گفت:

  با استفاده از سیستم Cloud میشه…

 3. sina گفت:

  سلام
  من میخواستم بدونم که با وجود xbox one بازم برای xbox 360 بازی انتشار میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  o.O